IMPREZA JET SURFINGOWA

carver_x_slide2

IMPREZA JET SURFINGOWA

Chill & Grill nad wodą dla 2 do 12 osób

W najpiękniejszym miejscu słynącym ze sportów wodnych,w Wake Parku położonym tylko 12 km od centrum Krakowa nad zalewem Kryspinów, możesz odpocząć na leżakach w cieniu parasoli oraz spróbować nowej dyscypliny sportowej – Jet Surfingu na desce z napędem elektrycznym. Nie musisz nic ze sobą przynosić ani przygotowywać. Na życzenie możemy również zorganizować dania z grilla, zimne napoje bezalkoholowe oraz po nauce Jet Surfingu, piwo. Na odpoczynek możesz wybrać trawnik lub piaszczystą plażę wraz z boiskiem do siatkówki plażowej. Podczas Eventu, przedstawimy co to jest Jet Surfing i zaprezentujemy najnowsze modele desek z napędem elektrycznym.

Na życzenie zorganizujemy mobilną wypożyczalnię w każdym miejscu w którym można pływać na elektrycznej desce surfingowej. Uzgodnimy z Tobą szczegóły spotkania. Spotkamy się w uzgodnionym terminie. Zawsze ze sobą mamy kombinezony neoprenowe, kamizelki ratunkowe i kaski z interkomem. Wszystkie zarezerwowane godziny imprezy są nadzorowane przez naszych członków załogi. W ten sposób zawsze otrzymujesz takie wsparcie, którego akurat potrzebujesz.

PRZEBIEG NAUKI JET SURFINGU

Zaczynamy od instruktażu dotyczącego deski i rozgrzewki. Następnie instruktor pokaże Wam, jak powinno wszystko wyglądać, a potem po kolei z małą pomocą sami spróbujecie stanąć na desce. Po krótkim czasie powinniście być w stanie kontrolować deskę, prowadzić ją w miarę sprawnie i dobrze się bawić. Nasz trener pozostanie na brzegu i będzie służył pomocą, będąc cały czas w kontakcie za pomocą interkomu. Jeśli będziecie mieli problemy lub po prostu będziecie chcieli otrzymywać jakieś porady wystarczy zacząć mówić.

CO TRZEBA ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Dobry nastrój jest niezwykle ważny, jednak obowiązuje zasada bezpieczeństwa – piłeś, nie pływasz 🙂 Idealnie byłoby przynieść też ręcznik i jakiś strój kąpielowy. Mogą to być szorty, bikini czy kostium kąpielowy – to zależy tylko od Was. W naszym Centrum Testowym na Kryspinowie,

NA JAKICH DESKACH BĘDĘ JEŹDZIĆ?

Otrzymasz od nas elektryczną deskę surfingową Carver marki Onean wraz z odpowiednią ilością naładowanych baterii pozwalających na zabawę na wodzie aż do 4 godzin ciągłego pływania dla 12 osób.

A CO JEŚLI BĘDZIE PADAĆ?

Jeśli będzie można przewidzieć przed spotkaniem, że będzie padał deszcz, to przesuniemy termin.

JAKIE WYMAGANIA MUSZĘ SPEŁNIAĆ?

Aby wykorzystać pełną moc jet boardów, surfer powinien ważyć do 85 kg. Maksymalna nośność desek wynosi około 100 kg. Można wtedy na nich płynąć, ale prędkość drastycznie spada.

KONTAKT I INFORMACJA

Masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji o naszych usługach?
Napisz do nas elektrycznadeska@gmail.com lub zadzwoń +48512383958.
Jesteśmy zawsze dla Was dostępni.