Dobry krok ewolucyjny – SiFly Stellar S

...ale nie rewolucja

Wstęp

SiFly Stellar S eFoil przyciągnęła uwagę swoim projektem i wydajnością

SiFly Stellar S eFoil przyciągnęła uwagę swoim projektem i wydajnością w świecie eFoilingu. Jest to krok w bardzo dobrym kierunku, jednak to nie jest rewolucja wśród elektrycznych desek surfingowych.

Posiadając duże doświadczenie z poprzednim modelem SiFly S, który dobrze radzi sobie podczas prowadzonych kursów, ale również  podczas szaleństw w wolnym czasie. Nie mogliśmy się doczekać nowego modelu i tego co ze sobą przyniesie. 

Szybkość i łatwość prowadzenia poprzedniego modelu napawa optymizmem, patrząc na najnowszy model SiFly Stellar S, w pamięci mam same dobre wspomnienia z poprzedniego modelu. 

 

Ceny i materiały

Gama Stellar jest najdroższą spośród ofert SiFly. Wzrost ceny modelu Stellar w porównaniu do oryginalnego SiFly R i S wynika głównie z szerokiego zastosowania włókna węglowego, materiału znanego ze swojej ceny, ale także wytrzymałości i lekkości.

Wzrost ceny względem poprzedniczki nie zatrzymuje sprzedaży i trzeba się ustawiać w kolejkę do zamówień, zwłaszcza w krajach, gdzie marka podbiła serca użytkowników i zdobywa coraz więcej zwolenników względem konkurencji.

Projekt

oraz wydajność

Stellar S jest znany ze swojego eleganckiego, czystego i wyrafinowanego designu. Pod względem wyglądu i wykończenia dorównuje swoim droższym odpowiednikom. Jeśli chodzi o osiągi, Stellar S, zwłaszcza z masztem 75 cm i przednim skrzydłem Cruiser 1300, jest szybki, a jednocześnie zaskakująco łatwy w sterowaniu. Dzięki temu nadaje się nawet dla jeźdźców, którzy mają ograniczone doświadczenie z większymi skrzydłami. 

Dostosuj deskę do swojego stylu i wybierz najbardziej pasujące dla Ciebie skrzydło nośne spośród dostępnych. Skrzydło przednie Cruiser 1900 + stabilizator CR340 zapewnia maksymalną stabilność i najniższe prędkości foilowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do nauki. Skrzydło przednie Cruiser 1300 + stabilizator CR300 to szybsze, bardziej wszechstronne połączenie dla zaawansowanych jeźdźców, którzy chcą więcej adrenaliny i zabawy.

SiFly Stellar S to nowa uniwersalna zabawka tak naprawdę dla każdego wodnego maniaka! 

Dostępność

i innowacja

Celem SiFly jest udostępnienie eFoiling szerszemu gronu odbiorców. W tym celu firma koncentruje się na tworzeniu eFoilów, które są wysokiej jakości, trwałe i przyjazne dla użytkownika zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców. Godną uwagi cechą modeli 2023 jest dodanie drugiego stabilizatora lub tylnego skrzydła przymocowanego do masztu. Ta innowacja ma na celu zapobieganie zbyt wysokiemu wynurzaniu się początkujących z wody, zwiększając bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

 

Warto pamiętać o świetnej baterii, która pozwala na zabawę w przedziale 90-120 min. Oczywiście jak w przypadku każdej elektrycznej zabawki, czas pływania i dystans pokonany, zależy od panujących warunków oraz samego jeźdźca.

Podsumowanie

płyniemy dalej

Ogólnie rzecz biorąc, model Stellar S firmy SiFly wyróżnia się połączeniem zaawansowanych materiałów, przemyślanego projektu, łatwości sterowania i innowacji mających na celu poprawę wrażeń z eFoilingu dla zróżnicowanego grona użytkowników. Te cechy sprawiają, że jest to znacząca opcja dla osób zainteresowanych eFoilingiem, niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy doświadczonymi jeźdźcami.

To jest naturalny wybór deski, dla osób które chcą posiadać wydajny sprzęt, a że marka nie jest jeszcze popularna w Polsce? Pracujemy nad tym, bo naprawdę jest to deska warta uwagi. Oferuje sporo więcej od najtańszych rozwiązań na rynku, a jednak nadal jest o wiele tańsza niż wiodące na rynku marki, już świetnie rozpoznawalne na terenie naszego kraju.